لاغري ، كاهش وزن لاغري ، كاهش وزن .

لاغري ، كاهش وزن

حفظ رژيم لاغري در شب يلدا

مقدمات حفظ رژيم لاغري در شب يلدا

وقتي قرار است يك دورهمي خانوادگي راه بيندازيد اصلا لازم نيست با خودتان فكر كنيد كه حالا مجبوريد چند مدل از انواع و اقسام خوراكي هامثل شكلات و شيريني، را براي مهمانان خودتان آماده كنيد.

به سراغ تهيه انواع خوراكي هاي زمستاني برويد. تهيه هر كدام از آنها وقتي با عشق و علاقه همراه باشد، ديگر كار سختي نيست. به سراغ انواع شيريني ها و آجيل هاي بومي خودتان برويد. يا اگر به دنبال تنوع هستيد، مي توانيد مهمان سفره هاي ساير شهرهاي ايران باشيد.از هر قسمت كشور يك نمونه را براي پذيرايي تان انتخاب كنيد. 

 

شروع حفظ رژيم لاغري در شب يلدا

براي اينكه يك شروع هيجان انگيز داشته باشيد بهتر است به سراغ دفترچه تهيه سالاد ميوه برويد. در يخچال را باز كنيد سه چهار تا پرتقال بيرون بياوريد. سيب و موز هم اگر در يخچال داريد بهش اضافه كنيد. همه اين ميوه ها را پوست بگيريد و آنها را به صورت مكعبي خرد كرده و با هم مخلوط كنيد.

حالا آب يكي از پرتقال ها را بگيريد و آن را روي اين ميوه هاي خرد شده بريزيد. ظرف سالاد ميوه را درون يخچال بگذاريد تا ميوه ها به خورد هم بروند و حسابي مزه دار شوند. مطمئن باشيد وقتي مهمانانتان از راه برسند حتما از سليقه شما خوش شان مي آيد و از اين سالاد بي نظيربا طعم آب پرتقال استقبال مي كنند. ادامه مطلب را در سايت منبع دنبال كنيد... 

 

سايت منبع: لاغري و رژيم لاغري 

 

بر گرفته از نوشته: حفظ رژيم لاغري در شب يلدا 


برچسب: لاغري، رژيم لاغري، حفظ رژيم لاغري، شب يلدا،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱ دى ۱۳۹۵ساعت: ۱۱:۳۹:۰۰ توسط:tansaz موضوع:

{COMMENTS}
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :